Słówko o nas:

Kilka słów o nas: Kinesis Rehabilitacja działa w Krakowie w dzielnicy Krowodrza od 2008 roku. Poczekalnia gabinetu Kinesis

Jesteśmy doświadczonym i pogodnym zespołem. Zależy nam, by być coraz lepszymi. Mając na uwadze Twoje zdrowie wciąż szukamy, czytamy i zdobywamy nową wiedzę na temat fizjoterapii i walki z bólem.

Opiekujemy się pacjentami, którym dokucza przewlekły ból. Pomagamy powrócić do zdrowia osobom, po urazach, kontuzjach i operacjach. Filozofię pracy gabinetu można poznać na naszym blogu.

Korzystamy z wiedzy wyniesionej ze studiów (AWF – Fizjoterapia w Krakowie) oraz umiejętności zdobytych podczas szkoleń specjalistycznych. Stale się dokształcamy i korzystamy z szerokiej gamy publikacji naukowych dotyczących rehabilitacji. W swojej pracy korzystamy z technik takich jak:  terapia manualna, masaż leczniczy, masaż głęboki tkanek.

Wiele uczymy się od naszych pacjentów. Każdy człowiek jest inny. Mimo, że dolegliwości wydają się być takie same ich źródło może być zupełnie inne. Takie doświadczenia z pracy w gabinecie są dla nas bardzo cenne.

Żałujemy, że rehabilitacja jest tak mało popularna w Polsce. Szkoda, że lekarze tak rzadko ją polecają. Dobra fizjoterapia oszczędza ludziom niepotrzebnego cierpienia. Rehabilitacja jest dużo tańsza niż zabiegi operacyjne!

Przyjdź i zobacz! Inaczej nie dowiesz się, czy jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. Poniżej więcej o nas:

 

Zespół

Trzon naszego zespołu stanowią Małgosia, Mateusz i Monika. Dzielnie nas wspomagają: Robert, Anka i Andrzej.

Małgosia

Małgosia to szefowa. Ona tu rządzi i dzieli ☺. Miła i sympatyczna. Jej charakter i otwartość na pewno przypadną Ci do gustu. Z Gosią bardzo dobrze i przyjemnie się rozmawia. Po spotkaniu z nią na pewno się uśmiechniesz. Wykonuje znakomite masaże lecznicze i relaksacyjne. Miłośniczka dobrej kuchni. Lubi eksperymenty kulinarne.

mateuszMateusz

Specjalista od rozwiązywania problemów. ☺ Lubi profesjonalizm oraz poważne i analityczne podejście do tematu. Zwolennik pracy racjonalnej i opartej na dowodach naukowych. Stara się postrzegać pacjenta i jego schorzenia w szerokim ujęciu. Regularnie sięga do literatury i pogłębia swoją wiedzę.  Sportowiec amator – triathlonista. Wie jak doznać kontuzji, jak ją wyleczyć i jak jej zapobiegać.

monikaMonika

V-ce Małgorzata. Umawia pacjentów, księguje i administruje. Wybitna pani kosmetolog. W dziedzinie kosmetyki nie ma sobie równych. Wygładzi i upiększy cerę każdego osobnika. Miłośniczka Zumby.

 

Robert

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z maluchami i dziećmi starszymi. Ukończył kursy m.in: NDT Bobath, PNF, Rolfing, czy Terapia Czaszkowo-Krzyżowa. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają mu radzić sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Spokój i cierpliwość to jego zalety!
Jeśli chcesz skonsultować zdrowie Twojego dziecka to z Robertem możesz skontaktować się bezpośrednio:

608 330 711

Michał

Od wielu lat z nami współpracuje. Ukończył AWF i wiele kursów specjalistycznych.  Michał był opiekunem juniorskich drużyn piłkarskich zarówno na szczeblu krajowych, jak i klubowym. Z tamtych czasów wyniósł wiedzę i doświadczenie jak pracować z młodymi sportowcami.

Andrzej

Trener personalny. Swoją przygodę z treningiem sportowym rozpoczął już jako młody chłopak. Począwszy od piłki nożnej, przez tenis i biegi przełajowe, po biathlon. W tej wymagającej zimowej dyscyplinie był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski oraz reprezentantem Polski na międzynarodowych imprezach. Obecnie zawodnik kolarstwa górskiego oraz amator treningu wytrzymałości siłowej. Po ukończeniu studiów pracował w klubach sportowych, gdzie miał okazje zgłębiać tajniki treningu sportowego.  O nas. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy wyniesionej ze sportu wyczynowego!

Gabinet fizjoterapii Kinesis