Kosmetyka

Zdrowe i piękne ciało, czyli Kinesis Kosmetyka.

kosmetyka_1684-200

Obok naszej głównej działalności związanej z rehabilitacją postanowiliśmy rozwinąć działalność kosmetyczną.

Kosmetyka Kinesis.

Zdecydowaliśmy się świadczyć usługi podstawowe, jak henna, regulacja brwi, mikrodermabrazja, depilacja. Nie kosztują one wiele a przynoszą wspaniałe efekty. W przyszłości będziemy wykonywać manicure i pedicure. Zakres swoich działań uzupełniamy o masaż relaksacyjny i antycellulitowy bańką chińską. Pełną listę zabiegów znajdziecie Państwo w zakładce cennik na naszej stronie.

kosmetyka_1687-200

Poza zabiegami możecie Państwo poznać trochę teorii na temat kosmetologii. Dowiecie się, jakie zabiegi będą dla was korzystne, jakie będą odpowiednie do waszej skóry. Poznacie, jak dbać i pielęgnować wasze ciało na co dzień, jak radzić sobie z problemami skórnymi.

kosmetyka_1689-200

W pracy nad Państwa urodą wykorzystujemy nowy i sprawdzony kombajn kosmetyczny firmy Elegante RedLine. Zabiegi wykonuje doświadczona kosmetolog Monika i kosmetyczka Małgorzata.

Dla klientów gabinetu Kinesis Rehabilitacja oferujemy zniżki. Szczegółowy cennik zabiegów znajduję się pod tym linkiem. Cennik Kosmetyka.

Proszę jednak nie zapominać, o tym, że jeśli chcecie wyglądać pięknie i młodo należy dostarczyć sobie odpowiednią dawkę ruchu. Dzięki aktywności fizycznej nasze ciało lepiej funkcjonuje, skóra wygląda lepiej, jest bardziej jędrna, nasze oczy z błyskiem i radością spoglądają na świat. Kosmetyka i zabiegi upiększające stają się już tylko małym dodatkiem – „kropką nad i”