Kinesis fizjoterapia jest fajna.

Skontaktuj się z nami

info@kinesis-krakow.pl

tel: 12 44 55 322

kom: 504 149 059

Odwiedź  nas

ul. Kazimierza Wielkiego 43 

30-074 Kraków

Strona www stworzona przez Kinesis Fizjoterapia.

Rehabilitacja Kraków

O nas

Kinesis Rehabilitacja to kameralny gabinet fizjoterapii w Krakowie.

Witamy serdecznie!

 

 

 

 

 

Fizjoterapia w naszym gabinecie to doskonały wybór. W miłej atmosferze pomożemy Ci powrócić do zdrowia i poprawić jakość swojego życia. Naszym atutem jest to, że znajdujemy proste rozwiązania na skomplikowane problemy. Rehabilitacja powinna być zrozumiała i łatwa do realizacji. W swojej pracy kierujemy się tzw. Evidence Based Practise, czyli fizjoterapię opartą na dowodach naukowych. Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów, w której znajdziesz: masaż leczniczy, fizykoterapia oraz ćwiczenia. Wszystko można zakupić w atrakcyjnych cenowo pakietach rehabilitacyjnych. Naszą specjalnością jest rehabilitacja ortopedyczna.  Pomożemy i doradzimy w sytuacji, gdy doskwiera ból pleców, kolana lub biodra. Prowadzimy rehabilitację dla osób mających kontuzje przeciążeniowe, po urazach lub operacjach ortopedycznych. Wyjaśnimy nurtujące Cię zagadnienia i powiemy, jak sobie radzić w przyszłości. 

Wspaniała masażystka

Małgorzata Skalny

 Małgosia to szefowa i masażystka. Miła i sympatyczna. Jej charakter i otwartość na pewno przypadną Ci do gustu.

Kinesis Rehabilitacja Kraków

 

Wspaniały fizjoterapeuta

Mateusz Dybek

Fizjoterapeuta, rehabilitant. Lubi stawiać ludzi na nogi. Lubi profesjonalizm oraz poważne i analityczne podejście do pracy. 

Asystentka w dziale rehabilitacja.

Monika Marczyńska

Kosmetolog. Wykonuje zabiegi terapeutyczne i kosmetyczne. Pomaga w pracy gabinetu. W dziedzinie kosmetyki nie ma sobie równych.

Fizjoterapeuta dzieci i młodzieży

Robert Brzegowski

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Kursy NDT Bobath, Osteopatia, PNF. Spokój i cierpliwość to jego zalety.

Koncentrujemy się na rehabilitacji i rozwiązywaniu problemów ortopedycznych i mięśniowo-szkieletowych. Gabinet rehabilitacji pomaga pacjentom, którym dokucza ból przewlekły i tym, którym zdarzyły się kontuzje. Pomagamy powrócić do zdrowia osobom, po urazach i operacjach. 

W swojej pracy wykorzystujemy wiedzę akademicką oraz tę wynikającą z aktualnej wiedzy tzw. Evidence Based Practise. Korzystamy z wiedzy wyniesionej ze studiów oraz umiejętności zdobytych podczas szkoleń specjalistycznych. Stale się dokształcamy i korzystamy z szerokiej gamy publikacji naukowych dotyczących rehabilitacji. W swojej pracy korzystamy z technik takich jak: terapia manualna, masaż leczniczy, masaż głęboki tkanek, fizykoterapia oraz odpowiednio dobranej kinezyterapii, czyli ćwiczeń. rehabilitacja kraków

Wiele uczymy się od naszych pacjentów. Każdy człowiek jest inny. Mimo, że dolegliwości wydają się być takie same ich źródło może być zupełnie inne. Takie doświadczenia z pracy w gabinecie są dla nas bardzo cenne.

Chcielibyśmy, żeby rehabilitacja stała się bardziej popularna i powszechna. Chcielibyśmy, żeby lekarze częściej ją polecali. Dobra fizjoterapia oszczędza ludziom niepotrzebnego cierpienia, pieniędzy i czasu na zbyteczną diagnostykę i farmakoterapię. Rehabilitacja jest dużo tańsza niż zabiegi operacyjne, czy kosztowne zastrzyki! Rehabilitacja Kraków to jest to!